Skontaktuj się: tel. 503-522-605

Co jeszcze możesz u nas dostać?

Jeśli nie masz czym rozpalić w kominku lub potrzebujesz tylko trochę drewna na sporadyczne rozpalanie, możesz zawsze do nas przyjechać i wybrać odpowiednią dla Ciebie opcję.

Rozpałka

Rozpałkę produkujemy z drewna osikowego, dzięki czemu idealnie nadaje się do kominka i nie brudzi szyby. Suche szczapki są cięte na odcinki długości 25cm i drobno łupane a następnie pakowane w wygodnie worki raszlowe o pojemności ok. 20l. Taka rozpałka spokojnie wystarcza na ok. 10 rozpaleń.

rozpałka do kominka
drewno w workach

Drewno w workach

Suche drewno mieszane z gatunków: dąb, brzoza, olcha. Pocięte na odcinki długości ok. 28cm i połupane. Pakowane w worki raszlowe o pojemności 40l. W worku mieści się ok. 12-13 gotowych polan. W sam raz na jednokrotne palenie w kominku. Mieszanka taka świetnie nadaje się do wędzenia!

Drewno na palecie

Jeśli potrzebujesz niewielką ilość drewna lub masz trudny dojazd i sam chcesz je zabrać to rozwiązaniem dla ciebie będzie drewno na palecie. Zazwyczaj pakujemy tutaj dąb, brzozę lub sosnę. Drewno jest nasypane na paletę o wymiarach 1,2x1,2m i wysokości 1,6m. Pojemność takiej palety to 1,6m nasypowego, co po ułożeniu daje 1,2mp. Długość polan ok. 30cm.

drewno na palecie do kominkow lublin
brykiet torfowy kominek lublin kostki

Brykiet torfowy

Nowość w naszej ofercie. Brykiet produkowany z najlepszych pokładów torfu na Białorusi. Formowany w wygodne kostki. Jego największą zaletą jest długość palenia. Nie daje dużego ognia, a spokojnie żarzy się w piecu. Idealny na noc. Wystarczy wieczorem załadować kominek a rano będą jeszcze czerwone węgle. Pakowany w Big Bagi o wadze 1t.  Kaloryczność ok 17 MJ/kg, popiół ok 15%.

Jeśli masz do nas daleko

możesz kupić nasz towar na jednym ze składów współpracujących z nami. Oto mapka, gdzie możesz zakupić rozpałkę i drewno w workach